O nás - MAPS, s.r.o.

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

O nás

O nás

Poisťovníctvu sa venujeme od roku 2000. V začiatkoch to bolo poradenstvo a predaj poistných zmlúv. Neskôr sme sa začali venovať aj profesionálnym klientom (malé a stredné firmy, priemysel a obce) a svoje služby sme rozšírili o pomoc pri riešení poistných udalostí. Za tento čas sme nazbierali dostatok skúseností a poznatkov z tejto oblasti, na základe ktorých sme dospeli k poznaniu že bez patričného know-how, právnych služieb a súdnych znalcov nie je možná rovnocenná komunikácia s poisťovňou. Všetky tieto služby zastrešuje naša nová spoločnosť MAPS, s.r.o.

Spoločnosť MAPS  s.r.o. svojim klientom v súčasnosti dokáže ponúknuť komplexné riešenie  poistných služieb:

  • Poradenstvo a administratívne úkony v mene klienta v poisťovni,


  • Ponúkame Vám team špecializovaných odborníkov so znalosťami a skúsenosťami z oblasti poistenia, komplexnú ponuku maklérskych služieb pre oblasť poistenia majetku, motorových vozidiel, zodpovednosti za škodu ako aj iných druhov poistenia. Správne dojednané poistenie je pre klienta  účinným nástrojom pre zabezpečenie ekonomickej stability v prípade vážnych poistných udalostí. Našim cieľom je  maximálne  zefektívniť  Vaše  existujúce  poistenie, prípadne navrhnúť nový poistný program tak, aby  boli optimálne pokryté možné riziká pri snahe zabezpečiť minimálne finančné náklady na poistenie.


  • Na základe dlhoročných skúseností v oblasti poskytovania služieb spojených s komplexnou starostlivosťou o klienta sme sa rozhodli poskytovať  "likvidáciu poistných udalostí" ako samostatnú službu. Naši klienti využívajú túto službu automaticky a pochvaľujú si najmä úsporu času. Spoločnosť MAPS  s.r.o. je pripravená komplexne zastrešiť všetky potreby klienta a zároveň vyrovnať slabšie postavenie poškodeného voči poisťovni.


  • Možnosť odkúpenia pohľadávky klienta voči poisťovni našou spoločnosťou. 
TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky